Deprecated: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/r93187wowa/library/Zend/Registry.php on line 206

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/r93187wowa/library/Zend/Cache/Backend.php on line 66

Deprecated: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/r93187wowa/library/Zend/Registry.php on line 206
Model glamour studio vs model glamour independent - Noutati - Informatii - ProStudioRomania.ro

Deprecated: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/r93187wowa/library/Zend/Registry.php on line 206

Noutati

Model glamour studio vs model glamour independent

pozaPro Studio ajuta inca de la inceput modelele glamour sa evolueze si sa scrie povesti de succes! 

Echipa noastra este formata din foste modele care au reusit rezultate extraordinare in domeniu si care iti vor dezvalui treptat toate ingredientele realizarilor si evolutiei lor.

Suntem echipa care depune zilnic efort si creativitate deoarece pentru noi, tu esti extrem de valoroasa, iar cu ajutorul tau putem scrie in continuare povestea Pro Studio.

Comunitatea noastra de modele si foste modele este bine inchegata, iar legaturile din cadrul companiei Pro Studio se bazeaza pe respect, seriozitate si parteneriat reciproc.

Ai 7000 de lei venit fix incepand din primele zile sau un procent din incasari de 60% pentru ca vrem sa fim alaturi de tine inca de la inceput, iar succesul tau este cel mai important factor atunci cand colaboram cu un model glamour.

Ai posibilitatea inca din prima luna sa beneficiezi de oferta noastra prin care iti oferim operatii estetice pentru ca realizam cat de important este pentru tine sa ai incredere si sa te simti bine in pielea ta.

Pro Studio are sediul la doar 5 minute de statia de metrou Unirii, in centrul Bucurestiului, astfel incat tu sa poti ajunge foarte usor la munca in orice locatie te-ai afla.

La final, trebuie sa mai stii ca lucrand alaturi de noi si nu de acasa, ai parte de urmatoarele beneficii:

Pro Studio este singura agentie din Romania a carei echipa de management este formata exclusiv din foste modele – chiar daca suntem o agentie noua, toata echipa este formata din personal cu o vasta experienta in industrie, astfel incat drumul tau catre castiguri din ce in ce mai mari va fi unul mult mai usor si mai bine documentat. Echipa noastra este poate singura din Romania care este formata 100% din personal feminin pentru ca tu sa poti fi mereu relaxata si sa te focusezi asupra muncii si evolutiei tale financiare.

Participarea la evenimente internationale si nationale. Modelele noastre au posibilitatea de a participa la evenimente nationale si internationale din industrie, de a socializa si de cunoaste din ce in ce mai bine industria.
De cateva ori pe an au loc evenimente la care vei putea participa si care te vor ajuta sa intelegi si mai profund meseria de model glamour.

Legalitate. Siguranta modelelor noastre este principala noastra grija. Pro Studio iti garanteaza transparenta si legalitate pe toata perioada colaborarii tale cu noi. Modelingul este un job ca oricare altul si este legal. Pro Studio este cu toate actele la zi, exact la fel cum vei fi sit u daca vei lucra alaturi de noi. Alaturi de noi ai posibilitatea sa verifici online ORICAND statusul taxelor tale.

Spatii de lucru moderne. Feedback-ul pozitiv obtinut de la modelele noastre ne ajuta sa evoluam si in ceea ce priveste spatiile de lucru de care dispunem si in care tu iti vei putea desfasura in cele mai minunate conditii orele de munca.

Trebuie sa stii ca acestea sunt doar cateva dintre motivele si avantajele colaborarii cu Pro Studio si ca decizia de a lucra ca model glamour independent iti apartine in totalitate.

Adriana te asteapta la un interviu (0753019000), iar daca ai intrebari suntem nerabdatori si incantati sa iti raspundem.

30 noiembrie 2018,
3151 vizualizari

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/r93187wowa/library/Zend/Form.php on line 1151
Acest site foloseste cookie-uri proprii si ale tertilor. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla AICI mai multe informatii!